Dzień papieski

Biblioteka aktywnie uczestniczy w obchodach Dnia Papieskiego. W 2010 roku została zorganizowana wystawa książek Karola Wojtyły. Prezentowane były także albumy, biografie, kalendarze i inne publikacje poświęcone Janowi Pawłowi II. Aby uatrakcyjnić ekspozycję, obok zbiorów należących do Biblioteki w Tarczynie, przedstawiono książki pozyskane drogą wymiany międzybibliotecznej z Biblioteki Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

W 2011 roku zorganizowany został kiermasz książek o tematyce papieskiej. Uczestnicy imprezy mogli obejrzeć oraz kupić wydawnictwa poświęcone polskiemu papieżowi. W ofercie do wyboru było ponad 200 woluminów.

GALERIA ZDJĘĆ - KLIKNIJ TUTAJ

Thursday the 22nd. | Home | Free Joomla Templates