Zachęcamy do skorzystania z oferty!

E-BOOKI, CZYLI KSIĄŻKI ELEKTRONICZNE

Porozumienie zawiązane między wybranymi bibliotekami Mazowsza zaowocowało wykupieniem dostępu do największej polskiej platformy, oferującej publikacje w wersji elektronicznej - IBUK.PL. Dzięki tej umowie nasi Czytelnicy już od początku stycznia 2013 roku mogą bezpłatnie korzystać z platformy www.libra.ibuk.pl.

W 2017 roku oferowanych przez naszą bibliotekę jest 1 247 e-książek. Pełną listę dostępnych publikacji, głównie naukowych i popularnonaukowych, można przejrzeć lub pobrać tu KLIK - LISTA DOSTĘPNYCH EBOOKÓW.

Z platformy IBUK.PL można skorzystać zdalnie: w domu, w pracy, czy na uczelni. W razie problemów, bibliotekarze chętnie pomogą - osobiście, poprzez pocztę e-mail (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) i telefonicznie (22 715-79-60).

Inne ważne informacje znajdziesz pod tym linkiem KLIK - http://libra.ibuk.pl/#help

Zachęcamy do skorzystania z oferty!

Monday the 11th. | Home | Free Joomla Templates