Wiosenny Salonik Poetycki - Najpiękniejsze Słowo: „Matka”

Matka - to najpiękniejsze słowo świata. Słowo to kojarzy nam się z ciepłem dzieciństwa, z jego beztroską i poczuciem bezpieczeństwa.

Na warsztatach literacko - plastycznych czytaliśmy wiersze, pisane przez ludzi dorosłych w podzięce za miłość, trud i wyrozumiałość swoich matek. Stworzyliśmy też piękną "mapę myśli", związanych ze słowem "mama". Aby tradycji stało się zadość robiliśmy oczywiście prezenty dla mam z okazji zbliżającego się Dnia Matki. Jednak zamiast stereotypowych kwiatów i laurek, dzieci stworzyły zakładki do książek.

Kwiaty też były - pełna entuzjazmu i energii młodzież namalowała je przed Biblioteką.

Zobacz więcej zdjęć z tego spotkania - KLIK

Thursday the 22nd. | Home | Free Joomla Templates