BEZPŁATNE KURSY 2017

Funmedia - NOWA EDYCJA bezpłatnych kursów e-learningowych dla Czytelników.

Rusza kolejna edycja kursów!

Interaktywna nauka online dla najmłodszych, młodzieży, osób dorosłych i seniorów! Biblioteka oferuje Czytelnikom pakiet bezpłatnych kursów e-learningowych, obejmujących samodzielną naukę języków obcych i rozwój umiejętności specjalistycznych.

Miło jest nam poinformować, że nasza biblioteka uruchomiła dostęp do 13 bezpłatnych kursów internetowych (e-learningowych), obejmujących:

E-KURSY JĘZYKOWE:

Angielski123
Niemiecki123
Hiszpański123
Włoski123
Francuski123
Funenglish.pl
Business English123

E-KURSY SPECJALISTYCZNE:

Czytaj123
Masaż123
Pisz123
Pamiętaj123
Fotografia123
Photoshop123

Zaletą kursów jest możliwość samodzielnej nauki w dowolnym miejscu z dostępem do Internetu.

Aby skorzystać bezpłatnie z oferty, trzeba być czytelnikiem biblioteki i zalogować się na platformie e-learningowej za pomocą otrzymanego kodu.

Żeby otrzymać kod dostępu do kursów należy przesłać ze swojej prywatnej poczty elektronicznej wiadomość na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , która zwierać będzie:

- prośbę o wydanie kodu dostępu do kursów
- imię i nazwisko czytelnika GBP w Tarczynie
- numer karty bibliotecznej czytelnika
- telefon czytelnika
- adres e-mail, na którym ma zostać uruchomiony dostęp do kursów
- osoby, które korzystały z poprzedniej edycji kursów powinny podać również hasła dostępu do pakietu Funmedia lub skorzystać z innego adresu e-mail niż poprzednio

Po przesłaniu takiej wiadomości na podany adres zostanie przesłana wiadomość zwrotna z hasłem dostępu do oferowanych kursów.

UWAGA!!!
Jeżeli użytkownik miał już wcześniej konto demo lub inny dostęp do dowolnego kursu, musi używać wcześniej wygenerowanego hasła. W razie kłopotów z logowaniem lub przypomnieniem hasła należy skontaktować się z Pomocą – Obsługą Techniczną Funmedia tel. 713 332 423.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA, decyduje kolejność zgłoszeń.

Kursy będą aktywne do 31.12.2017 roku.

Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Wednesday the 18th. | Home | Free Joomla Templates