Czytanie Narodowe to sztuka czytania i sztuka słuchania!!!

Narodowe Czytanie 2016 zgromadziło w naszej bibliotece młodzież z klas maturalnych Liceum Ogólnokształcącego im. Szarych Szeregów w Tarczynie. Czytaliśmy, jak cała Polska, „Quo vadis” Henryka Sienkiewicza. Rok 2016 został ogłoszony Rokiem Sienkiewiczowskim. W tym roku przypada 100 rocznica śmierci oraz 170 rocznica urodzin wspaniałego polskiego pisarza, którego dzieła krzepiły serca wielu pokoleń Polaków.

Fragment powieści pt.: „ Co zaszło między Ligią a Winicjuszem w pałacu cezara” czytali: Burmistrz Tarczyna Barbara Galicz, Wiceburmistrz Grażyna Wiśniewska-Sas, Skarbnik Gminy Elwira Młoźniak, Doradca Burmistrza Piotr Woźniak.

Widownia nagrodziła czytających szczerymi brawami.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY TO WTORKOWE PRZEDPOŁUDNIE SPĘDZILI RAZEM Z NAMI!

Sunday the 19th. | Home | Free Joomla Templates