Konkurs „Oczytana Klas” - 2 edycja

Gminna Biblioteka Publiczna w Tarczynie ogłasza konkurs na najaktywniejszą czytelniczo klasę w gminie Tarczyn pt.: „Oczytana Klasa”. Jest to druga edycja konkursu.

Celem konkursu jest promocja książki i czytelnictwa.

Konkurs polega na zapisaniu się dzieci i młodzieży do Gminnej Biblioteki Publicznej w Tarczynie lub do Filii w Grzędach oraz na wypożyczeniu co najmniej 1 książki przez każdą zapisaną osobę.

Zwycięży klasa, z której najwięcej uczniów (procentowo) będzie zapisanych do Gminnej Biblioteki Publicznej w Tarczynie. W przypadku uzyskania jednakowego 100% wyniku, zwycięstwo przypadnie klasie, która wcześniej zakończyła zapisy do biblioteki.

W konkursie biorą udział uczniowie od pierwszych klas szkół podstawowych do ostatnich klas szkół ponadgimnazjalnych z terenu gminy Tarczyn.

Uczniowie, którzy już są czytelnikami GBP w Tarczynie, nie muszą zapisywać się ponownie. Proszeni są jedynie o zgłoszenie się do biblioteki w celu podania klasy oraz szkoły, w której się aktualnie uczą i wypożyczenie książki.

Termin konkursu: od 1 października do 30 listopada 2016 roku.

Nagrodą dla zwycięskiej klasy będzie bezpłatne spotkanie autorskie ze znaną polską pisarką.

Sunday the 20th. | Home | Free Joomla Templates