Złota lekcja

Jesienna pogoda, wiatr i słota nie zniechęciły dzielnych pierwszaków i ich wychowawczyni Anny Kępki do odwiedzenia Gminnej Biblioteki Publicznej w Tarczynie. A tu czekała na nich moc atrakcji i niespodzianek.

Dyrektor Ewa Magdziarz przywitała całą klasę IB i zdradziła kilka bibliotecznych tajemnic. Następnie zaprosiła uczniów do wysłuchania „Bajki o rybaku i złotej rybce”. W głównych rolach wystąpił cały personel GBP w Tarczynie, który przedstawił historię rybaka, jego żony i złotej rybki. Dzieci z uwagą wysłuchały bajki i pięknie pokolorowały rybki. Od teraz złote i kolorowe rybki cieszą oko w naszym akwarium, choć całkiem suchym to pięknie „zarybionym” :).

Dzieci miały okazję obejrzeć biblioteczne skarby, najwięcej uwagi poświęcając książkom o zwierzętach i broni palnej. Ofiarowały bibliotekarzom prace plastyczne z książką i biblioteką w tle. Obiecały również zaprosić do nas swoich rodziców i wygrać drugą edycję bibliotecznego konkursu „Oczytana Klasa”.

Trzymamy za Was kciuki dzielne pierwszaki i zapraszamy do biblioteki!

Zobacz więcej zdjęć - KLIK

Thursday the 22nd. | Home | Free Joomla Templates