Spotkania młodzieży z Jackiem Łapińskim

21 listopada to Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, dlatego też Gminna Biblioteka Publiczna w Tarczynie otworzyła szerzej i wcześniej swoje drzwi dla tarczyńskiej młodzieży. Od godziny ósmej rano rozpoczęliśmy spotkania autorskie w formie praktycznych warsztatów z Jackiem Łapińskim.

Jacek Łapiński jest autorem książki „Jak być lepszym w życiu prywatnym i zawodowym”, a ponadto: absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, doktorantem w Katedrze Prawa Konstytucyjnego na Wydziale Prawa UwB, szkoleniowcem i trenerem z różnego zakresu wiedzy (np. samorządu, marketingu).

Głównym tematem spotkań był rozwój osobisty w aspektach psychologicznych odnoszących się do młodego pokolenia. Sześć grup spotkało się z Panem Jackiem Łapińskim i każda z nich nadała tym spotkaniom indywidualny charakter. Bez względu jednak na wiek i przygotowanie młodzieży do rozmów na ważne tematy, Pan Jacek w sposób niezwykle wyważony starał się wpłynąć na pozytywne myślenie młodych ludzi, ale przede wszystkim pozytywny system wartości. Podejmując z nimi rozmowy na tematy dotyczące świadomości i odpowiedzialności, szacunku i pasji.

Jesteśmy pod wrażeniem sposobu pracy Pana Jacka z młodzieżą. Pana postawa wobec ludzi i sposób podejścia do każdego w sposób indywidualny, a jednocześnie bardzo stanowczy i wyważony, jest dla nas prawdziwa inspiracją. Dziękujemy.

Bardzo dziękujemy również Dyrekcji i Nauczycielom Zespołu Szkół Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego im. Szarych Szeregów w Tarczynie oraz Liceum Ogólnokształcącego im. Ireny Sendlerowej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Tarczynie, dzięki którym około 300 uczniów z tych placówek mogło uczestniczyć w spotkaniach.

Dziękujemy również młodzieży za aktywny udział w warsztatach i życzymy, aby ich życie rozwijało się „od dobrego do lepszego”.

Zobacz więcej zdjęć (KLIK)…

Thursday the 22nd. | Home | Free Joomla Templates