Dzień Pluszowego Misia z kl. IIIB

Klasa III B z Publicznej Szkoły Podstawowej im. J. Stępkowskiego w Tarczynie wraz z wychowawczynią, panią Lidią Fijałkowską, odwiedziła naszą bibliotekę w Dniu Pluszowego Misia. Uczniowie zapoznali się z zasadami korzystania z bibliotecznych zbiorów, obejrzeli i wypożyczyli wiele ciekawych książek, a także wysłuchali bajki przeczytanej specjalnie dla nich przez bibliotekarki. Po dyskusji na temat własnych życzeń dzieci zajęły się kolorowaniem i przyklejaniem swoich prac na tablicy. Z wielką radością bawiły się również bibliotecznymi pluszakami, a na koniec wszyscy zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie.

Zobacz więcej zdjęć (KLIK)…

Sunday the 20th. | Home | Free Joomla Templates