Spotkanie z Moniką Sawicką

Rozstrzygnięcie drugiej edycji konkursu „Oczytana Klasa” upłynęło pod znakiem MARZEŃ w najróżniejszej formie i treści.

Jednak zanim o marzeniach, jesteśmy w obowiązku wyjaśnić, że Gminną Bibliotekę Publiczną w Tarczynie zaszczyciła swoją obecnością Monika Sawicka. Autorka bardzo poczytnych książek z tematyki szeroko pojmowanej jako literatura kobieca, w której, jak sama mówi, wiele miejsca poświęca mężczyznom. Lub inaczej - tworzy poradniki dla obu płci.

Na spotkanie z tą świetną autorką i przesympatyczną kobietą przybyli zwycięzcy konkursu „Oczytana Klasa”, czyli klasa II i III Liceum Ogólnokształcącego im. Ireny Sendlerowej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Tarczynie. Odbyły się dwa spotkania, z jedną autorką, dwiema klasami, trzema nauczycielami obejmującymi wartę nad bezpieczeństwem młodzieży, bibliotekarkami, fotoreporterem, elektrykami i zniecierpliwionymi czytelnikami ;)

Głównym tematem spotkania były wyżej wspomniane MARZENIA oraz książka. I jak się okazało, jedno z drugim ma wiele wspólnego, ba! stanowi nierozerwalną całość! Czego najlepszym dowodem są powstałe podczas spotkania książki pełne marzeń. Część z nich została nagrodzona przez Monikę Sawicką, a wszystkie są do oglądania i „odwiedzania” w bibliotece.

Zapraszamy.

Zobacz więcej zdjęć (KLIK)…

Sunday the 20th. | Home | Free Joomla Templates