Wyniki konkursu plastycznego „Najpiękniejsza Bombka Choinkowa 2016”

Znamy już wyniki konkursu plastycznego „Najpiękniejsza Bombka Choinkowa 2016”. O zwycięstwo i tytuł najpiękniejszej bombki bożonarodzeniowej walczyło ponad sto osób z naszej gminy. Bombki wykonane zostały przez dzieci, rodziców, a nawet babcie i dziadkowie ochoczo przystąpili do wspólnego tworzenia. Konkurs rodzinny okazał się być świetnym powodem, dla którego wspólną pracę, niekiedy w pocie czoła, wykonywali wszyscy członkowie rodzin. Wszystkie bombki, które wpłynęły na konkurs zostały wyeksponowane w bibliotece.

I choć wybór był niezwykle trudny, a prac prawie 120, to udało się wybrać takie, które zachwyciły swoją oryginalnościom i estetyką wykonania.

Zwycięzcami konkursu zostali:

I. Edyta i Karol Stępień
II. Julian Wójcik
III. Zofia i Agnieszka Płodzik

Wyróżnienia:

- Julia Wierzbicka
- Małgorzata Reszka

Zwycięzcom i wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. Wykazaliście się niezwykłą kreatywnością, wrażliwością i starannością. Dziękujemy.

Zobacz więcej zdjęć (KLIK)…

Sunday the 20th. | Home | Free Joomla Templates