Gala zwycięzców konkursu plastycznego „Najpiękniejsza Bombka Choinkowa 2016”

Zimową porą, tuż po zachodzie słońca przybyli do biblioteki twórcy najpiękniejszych bombek. Tutaj czekały na nich nagrody, pamiątkowe dyplomy, szczere gratulacje i zachwyty. A także, a może przede wszystkim, przepiękne bombki wykonane przez laureatów konkursu.

Kameralne rozstrzygnięcie konkursu pozwoliło nam na lepsze poznanie zwycięzców i spędzenie kilku chwil w gronie prawdziwie artystycznych dusz. Niestety nie wszyscy chcieli zdradzić nam techniki i sposoby na wykonanie tych najpiękniejszych ozdób. Dzięki czemu jesteśmy przekonani, że przed Wami jeszcze niejedno zwycięstwo.

Zwycięzcom i wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. Wykazaliście się niezwykłą kreatywnością, wrażliwością i starannością. Dziękujemy.

Zapraszamy do biblioteki wszystkich, którzy nie zdążyli zobaczyć tych piękności, gdyż jeszcze tylko kilka dni zobaczyć będzie można prace wykonane na konkurs „Najpiękniejsza Bombka Choinkowa 2016”.

Zobacz więcej zdjęć (KLIK)…

Sunday the 20th. | Home | Free Joomla Templates