Akcja „Super Czytelnik”

30.01.2017 - 19.06.2017

Ogłaszamy mega akcję czytelniczą!
Zostań „Super Czytelnikiem!" - czytaj, przeżywaj przygody, odwiedzaj bibliotekę, zbieraj wesołe pieczątki!

JAK ZOSTAĆ SUPER CZYTELNIKIEM?

1. Akcja trwa od 30.01.2017 r. do 19.06.2017 r., można dołączyć do niej w każdej chwili.

2. Za każdą wizytę czytelnika w Gminnej Bibliotece Publicznej w Tarczynie i wypożyczenie przynajmniej jednej książki lub czasopisma uczestnik otrzymuje pieczątkę na karcie konkursowej.

3. W jednym tygodniu można otrzymać maksymalnie jedną pieczątkę.

4. Po uzbieraniu 16 pieczątek należy złożyć kartę w bibliotece. Ostatnim dniem na złożenie kart jest 19 czerwca 2017 r.

5. Dyplomy potwierdzające zdobycie tytułu Super Czytelnika oraz nagrody dla zwycięzców zostaną wręczone w czerwcu 2017 r. na specjalnym, wcześniej zapowiedzianym spotkaniu.

6. Lista Super Czytelników zostanie wywieszona w bibliotece oraz opublikowana na stronie internetowej i fanpage`u biblioteki.

7. Akcja skierowana jest przede wszystkim do dzieci i młodzieży, ale zapraszamy do niej również wszystkich dorosłych.

Przewidujemy nagrody dla wszystkich uczestników,
którym uda się zebrać 16 pieczątek.

Sunday the 20th. | Home | Free Joomla Templates