Spotkania z Krzysztofem Piersą

Czy prawdziwy znawca, pasjonat i GRACZ przez wielkie G znajdzie wspólny język z gimnazjalistami z Pamiątki i uczniami najstarszych klas szkoły podstawowej w Pamiątce i w Tarczynie? Czy zachęci ich do rozmowy, wymiany doświadczeń i własnych spostrzeżeń? Czy będzie potrafił pokazać, jak sięgnąć po marzenia i co stoi nam na drodze do ich zdobycia?

Musimy powiedzieć 3xTAK, a wszystko to dzięki pomysłowości, charyzmie, poczuciu humoru i własnemu doświadczeniu Krzysztofa Piersy.

Dowiedzieliśmy się dziś, podczas spotkania z autorem książki „Komputerowy ćpun”, jak cienka linia dzieli rozrywkę i uzależnienie. Jak łatwo zrezygnować z własnych marzeń na rzecz gier i wirtualnych rozrywek. Jak kiepsko w życiu codziennym radzą sobie najlepsi z najlepszych w rankingach najpopularniejszych gier.

Ostrzegamy, że my już wiemy jak sprawdzić, czy ktoś jest uzależniony od gier komputerowych i będziemy testować naszych komputerowców, a także edukować Waszych rodziców.

Bo wszystko jest dla ludzi, a gry same w sobie nie są złe, może nudne i nic niewnoszące w nasze życie, ale nie szerzą zniszczenia naszej planety. Wszystko powinniśmy robić z umiarem.

Dziękujemy Krzysztofowi Piersie za miłe, bogate w formie i treści spotkania z tarczyńską i pamiątkowską młodzieżą. Jesteśmy przekonani, że Pana wiedza i doświadczenie w sposób zupełnie bezbolesny wstrząsnęła światopoglądem naszej młodzieży, a także samych bibliotekarek :)

Zobacz więcej zdjęć (KLIK)…

Thursday the 22nd. | Home | Free Joomla Templates