IV Tarczyńskie Dyktando

GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W TARCZYNIE

zaprasza do wzięcia udziału

w IV TARCZYŃSKIM DYKTANDZIE

Dyktando zostanie przeprowadzone w trzech kategoriach:

Kategoria I – uczniowie szkół podstawowych

Kategoria II – uczniowie gimnazjów i liceów

Kategoria III – dorośli

W Dyktandzie mogą brać udział mieszkańcy Gminy Tarczyn oraz uczniowie szkół znajdujących się na terenie gminy Tarczyn.

Udziału w Dyktandzie nie mogą brać osoby, które zawodowo zajmują się ortografią języka polskiego, w szczególności absolwenci filologii polskiej z tytułem magistra bądź licencjata, studenci filologii polskiej, a także pracownicy naukowi z tego zakresu.

Dyktando dla Kategorii I i II składa się z 2 etapów. Etap pierwszy (eliminacje) odbędzie się w szkołach.

Finał Dyktanda przeprowadzony zostanie 1 kwietnia 2017 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Tarczynie, ul. Juliana Stępkowskiego 17:

a) dla Kategorii I o godz. 10.00
b) dla Kategorii II o godz. 11.00

Dyktando dla Kategorii III jest jednoetapowe i odbędzie się 1 kwietnia 2017 r. o godz. 12.00 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Tarczynie, ul. Juliana Stępkowskiego 17.

Zgłoszenia udziału w Dyktandzie przyjmujemy do 25 marca 2017 r.
w siedzibie Biblioteki

NA ZWYCIĘZCÓW CZEKAJĄ ATRAKCYJNE NAGRODY!!!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Regulamin - POBIERZ - KLIK