Stand-up Arkadiusza Niemirskiego - „Pan Samochodzik i nie tylko”

Z niezwykłą inteligencją i znakomitym poczuciem humoru pan Arkadiusz Niemirski porwał publiczność w świat przygody, muzyki, literatury, zagadek, tajemnic, Pana Samochodzika i nie tylko. Młodzież szybko weszła w konwencję stand-up’u i dobrze się bawiła. Autor z niezwykłą łatwością nawiązał kontakt z młodymi ludźmi, opowiadając im o książkach, pracy pisarza, detektywa, reportera i wciągając wszystkich w rozmowy i dyskusje. Z niespotykaną lekkością potrafił opowiedzieć o poważnych tematach historycznych, budząc zainteresowanie młodzieży.

Bardzo dziękujemy panu Arkadiuszowi Niemirskiemu za wizytę w naszej bibliotece i możliwość posłuchania o marzeniach, ich realizacji i życiu „z ciekawości”.

Było nam bardzo miło Pana poznać.

Zobacz więcej zdjęć (KLIK)…

Wednesday the 18th. | Home | Free Joomla Templates