Gminna Biblioteka Publiczna w Tarczynie Gminna Biblioteka Publiczna w Tarczynie Gminna Biblioteka Publiczna w Tarczynie Gminna Biblioteka Publiczna w Tarczynie

Spotkanie literacko - muzyczne „Śpiewająca Biblioteka”

Literacko, bajecznie i muzycznie…

40 małych, nie rozbójników ;) tylko czytelników przeżyło w naszej Bibliotece swoje pierwsze spotkanie z autorem. Lub raczej lubelską ilustratorką i autorką książek dla dzieci, panią Edytą Zarębską oraz z jej mężem, panem Robertem Zarębskim - muzykiem i kompozytorem.

Zarówno treści, jak i forma przekazana przez Państwa Zarębskich przypadła do gustu naszym milusińskim, nauczycielom i nam - bibliotekarzom. Dzieci zapoznały się z twórczością pani Edyty i pana Roberta. Były pytania, opowieści i wspólne pląsy. Mnóstwo śmiechu i zabawy, choć dla niektórych zabawy ciągle za mało ;)

Jesteśmy przekonani, że po tak sympatycznym, miłym, twórczym, wyrazistym i ekspresywnym spotkaniu uczniowie klas „0”c i „I”b z Publicznej Szkoły Podstawowej w Tarczynie na długo zapamiętają „Opowieści babci Gruni”. I nie będą mogli powstrzymać się przed poznawaniem innych autorów książek dla dzieci.

Zapraszamy!

      

Zobacz więcej zdjęć (KLIK)…

 

Thursday the 22nd. | Home | Free Joomla Templates