GALA SUPER CZYTELNIKÓW 2017

Prawie pół roku trwał nasz ostatni konkurs, a właściwie akcja czytelnicza „Zostań Super Czytelnikiem”. Od stycznia do połowy czerwca uczestnicy musieli co tydzień przychodzić do biblioteki, żeby wypożyczyć co najmniej jedną książkę, czasopismo lub audiobooka.

Wyzwanie podjęło ponad 100 osób, a wytrwało 40 - najlepszych z najlepszych. Mamy świadomość, że nie było łatwo wytrwać i przeczytać tak dużą liczbę książek, czasopism i wysłuchać audiobooków. Jednak komu miało się to udać, jeśli nie Wam - naszym SUPER CZYTELNIKOM.

Biblioteka Publiczna w Tarczynie organizując Galę Super Czytelników bardzo starała się wynagrodzić trud poniesiony podczas trwania naszego konkursu i nagrodzić każdego z laureatów książką wybraną indywidualnie właśnie dla niego. Mamy nadzieję, że nadal będziecie wędrować po świecie literatury z takim samym zapałem, z jakim walczyliście podczas trwania naszego konkursu.

Dziękujemy SUPER CZYTELNIKOM, ich Rodzicom oraz wszystkim osobom towarzyszącym za udział w naszej Gali Super Czytelników. Było nam niezwykle miło gościć szacownych Państwa.

Serdeczne podziękowania chcieliśmy złożyć również pani Burmistrz Barbarze Galicz za udział w naszej Gali oraz wspieranie działań Gminnej Biblioteki Publicznej w Tarczynie.

Zobacz więcej zdjęć (KLIK)…

Wednesday the 18th. | Home | Free Joomla Templates