„TAJEMNICZE DRZWI W BIBLIOTECE W GRZĘDACH”

Droga Czytelniczko, drogi Czytelniku!

Puść wodze wyobraźni i fantazji, daj się ponieść swoim marzeniom, niech Twoja imaginacja zaniesie Cię w nieznane, niezbadane światy i krainy, gdzie Ty lub Twój bohater przeżyjecie niezwykłe i fascynujące przygody.

Jako inspirację przedstawiamy Ci fotografie tajemniczych drzwi, które istnieją naprawdę. Lewitują w ścianie. Może zobaczyć je każdy czytelnik Biblioteki w Grzędach. Co się za nimi kryje???

Nieważne, ile masz lat. Konkurs jest dla wszystkich.

Napisz ciekawą pracę lub nawet kilka prac (w formie opowiadania, nowelki, pamiętnika, relacji z podróży czy jakiejkolwiek innej) i przynieś do biblioteki wraz z wypełnioną kartą uczestnika do 18 listopada 2017 roku.

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Zobacz:

- Regulamin konkursu literackiego „TAJEMNICZE DRZWI W BIBLIOTECE W GRZĘDACH”

- Karta uczestnika konkursu

Wednesday the 18th. | Home | Free Joomla Templates