Pasowanie na czytelników uczniów z IIIc

W środę zimowo – jesienna aura zaskoczyła nas deszczem ze śniegiem. Ale w Bibliotece nawet na chwilę nie zrobiło się smutno czy ponuro. Wszystko za sprawą dzieci z klasy IIIc ze Szkoły Podstawowej w Tarczynie! Wesoła, roześmiana gromadka odwiedziła przed południem naszą Bibliotekę. Wszyscy chętni mogli zapisać się do naszej instytucji i zostali pasowani na czytelników naszym bibliotecznym zaczarowanym ołówkiem :)

Nasi goście bez najmniejszego problemu wykonali wszystkie zadania, rozwiązali zagadki i wykazali się naprawdę dużą wiedzą na temat Biblioteki i jej funkcjonowania. W nagrodę mogli wypożyczyć najpiękniejsze książki z naszych zbiorów i delektować się słodkim poczęstunkiem.

Mamy nadzieję, że niebawem znów się z nimi spotkamy w Bibliotece.

Zobacz więcej zdjęć (KLIK)

Sunday the 19th. | Home | Free Joomla Templates