Klasy z KLASĄ z Suchostrugi

Dzieci z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Józefa Chełmońskiego w Suchostrudze odwiedziły 21 lutego Gminną Bibliotekę Publiczną w Tarczynie. I powiedzieć musimy, że zarówno klasa I, jak i klasa II, okazały się „klasami z klasą”. Prowadzenie zajęć z tak grzeczną i sympatyczną grupą, to sama przyjemność.

Wspólnie rozglądaliśmy się po literackiej przestrzeni bibliotecznej. Razem zaglądaliśmy „Pod ziemię i pod wodę”, odwiedziliśmy misie, ptaki, dinozaury zwiedzaliśmy inne kontynenty oraz ratowaliśmy księżniczki wspólnie z kościotrupem :) Dziękujemy pani Szumpur oraz innym Nauczycielom ze szkoły w Suchostrudze za możliwość spotkania z tak Wspaniałymi Dzieciakami. Prosimy o kolejne wizyty w naszym bibliotecznym światku.

Thursday the 19th. | Home | Free Joomla Templates