Gminna Biblioteka Publiczna w Tarczynie Gminna Biblioteka Publiczna w Tarczynie Gminna Biblioteka Publiczna w Tarczynie Gminna Biblioteka Publiczna w Tarczynie

Krwiste DKK

Styczniowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki odbyło się pod przewodnictwem Tess Gerritsen. Rozmowy o jednej z jej książek, „Prawie krwi”, w znacznym stopniu zacieśniły więzy między uczestnikami naszego Klubu. Głębokie refleksje o charakterze polityczno–społecznym, przeplatane były wspomnieniami z lat wczesnego dzieciństwa i młodzieńczych fantazji. I jakby nie było, ten dość „arlekinowy” utwór spowodował, że znów różne zdania, odczucia i poglądy, zamknęły się i ulotniły w kole ogólnej sympatii i wzajemnego poszanowania.

Cieszy nas niezmiernie, że jest nas - Aktywnych Czytelników - coraz więcej. Nasze spotkania są ważnym i jednym takim wydarzeniem w naszej gminie. Zapewniamy jednocześnie, że mamy wystarczająco dużo miejsca na przyjęcie jeszcze więcej tarczyńskich Czytaczy.

Następne spotkanie zaplanowane zostało na 20 lutego 2019 roku na godzinę 16.30. Tym razem rozmawiać będziemy o książce „Powtórnie narodzony” Margaret Mazzantini, która już zbiera bardzo dobre recenzje i aż strach pomyśleć co będzie dalej… chociaż wcale nie patrzymy w przyszłość omawiania tej pozycji ze strachem, ale wielką, ogromną, ba! wręcz olbrzymią niecierpliwością.

Zobacz więcej zdjęć… (KLIK)

Sunday the 24th. | Home | Free Joomla Templates