Młodzież między regałami

Choć wyglądają jakby w opozycji do zastanego stanu rzeczy. Choć niezbyt chętnie pozowali do zdjęć. Choć był hałas. Choć zostawili lekki bałagan. Choć nie każdy zdecydował się wypożyczyć jakąś książkę… I choć możemy mnożyć licznie te wszystkie „choć”. To najistotniejsze jest, że byli, zobaczyli i ścieżki przetarli. Teraz drogę znają – może kiedyś tu wrócą.

A wszystko dzięki ich przesympatycznej nauczycielce i zagorzałej czytelnicze w jednym - Pani Monice Franckowskiej. Dziękujemy za zaszczepienie oraz odświeżenie w klasie 8 D świadomości istnienia Gminnej Biblioteki Publicznej w Tarczynie.

Zobacz więcej zdjęć (KLIK) …

Sunday the 24th. | Home | Free Joomla Templates