Poszukiwacze książek z Suchostrugi

Czwartoklasiści z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Józefa Chełmońskiego w Suchostrudze wykazali się dużym sprytem, spostrzegawczością i intuicją. Kolejna wizyta w Bibliotece, tych przesympatycznych Dzieciaków, była świetną okazją do przemycenie im porządków bibliotecznych, reguł ustawiania książek, wprowadzenia magicznych słów, takich jak numer inwentarzowy, inwentarz czy mrożące krew w żyłach normalnych śmiertelników - sygnatura.

Wydawać by się mogło, że lekcja o katalogu bibliotecznym będzie wiała nudą i stagnacją – i nic bardziej mylnego ;) My i dzieciaki bawiliśmy się w najlepsze. Zresztą zobaczenie sami, jak to wyglądało.

Zobacz więcej zdjęć (KLIK) …

Friday the 18th. | Home | Free Joomla Templates